Ornot

Trpaslikovi bolo kladivko odobrane :)

Rozhodne necitat ak mate strach z lietania :)
12.03.2009 16:22:12 | celý článok | osobné | Oddychovka | komentáre: 1

O slove a tichu

Je konat lepsie ako hovorit?
03.03.2009 09:27:28 | celý článok | osobné | Trochu vypozicanej duchaplnosti | komentáre: 5

Ako funguje diskriminacia

Kde bolo, tam bolo, bola raz jeden Microsoft a jedna dievcina..
02.03.2009 19:00:17 | celý článok | osobné | Wrrrr | komentáre: 6

Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014