Ornot

Svet, v ktorom zijeme

O Viedni, krasnom hlavnom meste nasich uzasnych zapadnych susedov...
27.02.2009 16:00:25 | celý článok | osobné | Wrrrr | komentáre: 2

O modernej kulture

Wauu, tuc-tuc a tuc-tuc :)
11.02.2009 15:54:46 | celý článok | osobné | Trochu vypozicanej duchaplnosti | komentáre: 7

Ako vazne mam pristupovat k svojmu zivotu?

Mudru knihu som otvoril dnes :)
10.02.2009 16:39:18 | celý článok | osobné | Trochu vypozicanej duchaplnosti | komentáre: 14

O krajine, v ktorej zil clovek

Od nejakeho toho novembra co som sa naposledy ozval ubehla uz nejaka chvilka, ale teraz som na to nasiel dobry dovod :)
05.02.2009 12:44:42 | celý článok | osobné | Obcasnik nezmysenych uvah | komentáre: 5

Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014